Futbol Okullarımıza kız sporcular yoğun ilgi gösteriyor

Manisa Futbol Kulübü Akademisi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Futbol Okullarımıza kız sporcular yoğun ilgi gösteriyor.

Türk futboluna ve A Takımımıza sporcu yetiştirmek için çalışmalarını sürdüren Manisa Futbol Kulübü Akademimizde Futbol Okullarına kız sporcuların ilgisi giderek artıyor. Kadın futbolu gelişimine katkı sağlamak amacıyla kız çocuklarının Futbol Okullarımızda eğitim görmesini sağladıklarını belirten Elit Gruplar ve Futbol Okulları sorumlumuz Akif Taşçı, “Manisa Futbol Kulübü olarak, kadın futbolcu gelişimine katkı sağlamak amacıyla kulübümüz bünyesindeki futbol okullarımızda kız çocuklarının erken yaşta futbolla buluşması amacıyla herhangi bir yetenek seviyesi aranmaksızın kayıtlarını alıyoruz. Futbolun geniş kitlelere ulaşması adına kız çocuklarımızın futbol okullarımıza olan yoğun ilgisi bizi mutlu ediyor. Kız çocuklarımızın heyecanlarını paylaşmak ve futbol oynama hayallerini gerçekleştirebilmeleri için futbol okullarımıza bekliyoruz” dedi.

1 Yorum

  • Gönderildi 13 Temmuz 2023 14:28
    By MURAT URUŞAKLI

    Merhaba,
    2011 doğumlu kızımda futbol oynamak istiyor ama Tarık Almış VS. Belediye kayıt yerlerine gittik Kızlar için böyle bir imkan olmadığı söylendi.
    5382732026

Yorum Yap