Manisa FK Futbol Okulları kayıtlarımız devam ediyor

Geleceğin yıldızlarının yetiştiği ve yetenekli oyuncuların keşfedildiği Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları kayıtları devam ediyor.

Son dönemde Akademisinden çıkardığı ve Türk futboluna kazandırdığı isimlerle dikkat çeken Manisa Futbol Kulübümüzün Futbol Okulları kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. 6-14 yaş arasındaki sporcuların kayıt yaptırabileceği Futbol Okullarımız, Manisa merkezde bulunan 6 sahada ve ilçelerde hizmet veriyor. Futbol Okullarımızın kayıt ücreti ise 200 TL. Kayıt yaptırmak isteyen futbolcu adayları kayıt bilgileri için, 45 Park AVM yanındaki Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’ndaki kayıt bürosuna danışabilir ya da 0539 815 45 00 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Kaleci Okulumuz geleceğin kalecilerini arıyor

Manisa Futbol Kulübümüz, yetenekli kaleci adaylarını Türk futboluna kazandırmak için de çalışmalarını başlattı. Kaleci Okullarımızın kayıt ücreti ise 300 TL. 6-14 yaş arasındaki sporcuların kayıt yaptırabileceği Kaleci Okulumuz, Necmi Temizel Spor Tesisleri’nde eğitimlerini sürdürecek. Kaleci Okulumuz için, 45 Park AVM yanındaki Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu’ndaki kayıt bürosuna danışabilir ya da 0539 815 45 00 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Yorum Yap