Misyonumuz;

Ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet edecek fiziki ve kurumsal organizasyonu oluşturarak, Manisa Futbol Kulübü A takımımıza ve Milli takımlarımıza her kategoride oyuncu yetiştiren bir Akademi yaratmak.

Vizyonumuz;

Çocuklarımızı ve gençlerimizi futbola yönlendirerek, elit gruplardan, akademi liglerine ve profesyonel takıma giden bir köprü kurmak istiyoruz.

Profesyonel takımımıza her yıl düzenli futbolcu akışı sağlayan, 14-21 yaş altı tüm genç Milli takımlarımıza futbolcu kaynağı olan bir futbol akademisi olarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Saha dışında ve saha içinde evrensel değerlere bağlı, Manisa Futbol Kulübü’nü temsil edecek, modern futbol eğitimi alan elit futbolcular yetiştirmek en büyük amacımız.

Sadece elit futbolcu değil aynı zamanda antrenör ve personel kadroları olarak da kulüp kültürüne tam uyumlu bir yapı oluşturmak istiyoruz.

Kararlı yapısıyla futbolcuların tüm potansiyellerini ortaya çıkarabilecek, eğitimli ve tecrübeli, her düzeyde futbol uzmanı yetiştiren bir futbol akademisi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.