Şehzadeler ve Yunusemre’de okul taramalarımız sona erdi

Manisa Futbol Kulübümüz tarafından Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde gerçekleştirilen yetenek taraması ve futbola yönlendirme çalışmaları sona erdi.

Manisa Futbol Kulübü Akademimiz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile kulübümüz arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında hayata geçirilen yetenek taraması ve futbola yönlendirme çalışmaları Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerimizde tamamlandı. Program kapsamında ilkokulu 1. ve 2. sınıftaki öğrencilerin yetenek taramaları Manisa Futbol Kulübü antrenörlerimiz tarafından gerçekleştirildi.

Hedef yetenekli çocukları futbola yönlendirmek

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elit Gruplar ve Futbol Okulları Sorumlumuz Akif Taşçı, “Taramalarda belirlenen öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda elit gruplarımıza yönlendirilmeleri yapılacak. Proje kapsamında tarama programımız Manisa’nın tüm ilçelerinde gerçekleşecek. Hedefimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi futbola yönlendirerek, elit gruplardan akademi liglerine ve profesyonel takıma giden bir köprü kurmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yorum Yap