U14, U15 ve U16 Takımlarımız, şampiyonluk maçına çıkıyor

Gelişim Ligleri’nde Manisamız’ı temsil eden U14, U15 ve U16 Takımlarımız, Pazar günü oynayacakları maçların ardından sezonu şampiyon tamamlayarak Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazanacak.

Gelişim Ligleri’nde Manisamız’ı temsil eden U14, U15 ve U16 Takımlarımız, Pazar günü sezonun son lig maçlarına çıkacak. Ligde namağlup yoluna devam eden U14 Takımımız, 14 Nisan Pazar günü saat 11.00’de Çobanisa Sahası’nda Karşıyaka’yı konuk edecek. U14 Takımımız, mücadeleden galibiyet veya beraberlikle ayrılması halinde namağlup şampiyon olarak Türkiye Şampiyonası’nda Manisamız’ı temsil edecek.

U15 Takımımız da namağlup şampiyonluk istiyor

Ligde namağlup liderliğini sürdüren U15 Takımımız da sahasında Menemen Futbol Kulübü’nü konuk edecek. Mücadele 14 Nisan Pazar günü saat 13.30’da Çobanisa Sahası’nda oynanacak. U15 Takımımız da karşılaşmadan galibiyet veya beraberlik ile ayrılması halinde namağlup şampiyon olarak Türkiye Şampiyonası’nda Manisamız’ı temsil edecek.

U16 Takımımız da sezonu şampiyon tamamlayacak

Ligde sadece 1 yenilgiyle liderliğini sürdüren U16 Takımımız ise deplasmanda Bucaspor 1928’e konuk olacak. 14 Nisan Pazar günü Buca İlçe Stadı’nda oynanacak mücadele saat 15.00’te başlayacak. U16 Takımımız, Buca engelini 3 puanla aşarak şampiyonluğunu galibiyet ile taçlandırmak istiyor. U16 Takımımız da Türkiye Şampiyonası’nda Manisamız’ı gururla temsil edecek.

Tüm taraftarlarımızı ve futbolseverleri desteğe bekliyoruz

Tüm taraftarlarımızı ve Manisalı futbolseverleri sezonu şampiyon olarak tamamlayacak ve daha sonra Manisamız’ı Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek Manisa Futbol Kulübü U14, U15 ve U16 Takımlarımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Yorum Yap